Často kladené dotazy (veterináři)

Pro běžné zákazníky »

Základní informace o fungování známek tag4pet a systému QR city najdete v sekci pro běžné zákazníky.

1. Mám zájem nabízet chytré známky ve své ordinaci. Kde je seženu?

Distribuci známek zajišťuje společnost Henry Schein a můžete si je za velkoobchodní ceny objednat z internetového obchodu www.hs-online.cz. Pokud chcete být zařazeni do obchodní sítě na hlavní stránce tag4pet.com, kontaktujte nás.

2. V čem spočívá spojení s majitelem?

Spojení je možné prostřednictvím serveru a mobilní aplikace QR City. Pokud si pacient uloží Vaší ordinaci do oblíbených položek nebo Vás ve svém zvířecím profilu uvede jako ošetřujícího veterináře, jste s ním v úzkém spojení. Přes server QR City mu můžete zasílat jakákoliv marketingová sdělení (očkování, změna otvírací doby, akce) přímo do telefonu. Každé Vámi ošetřované zvíře pak ve známce nosí Vaše jméno a propaguje ordinaci.

3. Je registrace mé ordinace v systému QR City zpoplatněna?

Členství v systému QR City je podmíněno ročním poplatkem 1 000 Kč bez DPH.

4. Co členství v QR City zahrnuje?

Budete zařazeni do databáze systému QR City, který Vás zviditelní v mobilní aplikaci. Členství zahrnuje veškeré nadstandardní služby: hosting, statistiky a notifikace do mobilu. Současně získáte pro svou ordinaci unikátní QR kód na 2 samolepkách, které se umísťují na dveře nebo výlohu. QR kód lze také kdykoliv stáhnout do počítače.

5. Jak se o mně tedy zákazník či pacient dozví?

Po registraci je Vaše ordinace vyhledatelná na serveru a v aplikaci QR City (kategorie služby). Na dveře nebo výlohu se umísťují podpisové QR samolepky, které zákazníka po naskenování přenesou na Váš QR profil. Jsme napojeni na sociální sítě, takže Vás každé sdílení zvířecího profilu zviditelní. Všichni noví klienti jsou také zveřejněni na Facebooku QR City.

6. Co přinese spojení s informačním systémem WinVet?

Implementaci do WinVetu očekáváme na konci roku 2014 a přinese užší spojení s konkrétním zákazníkem. Do elektronické karty pacienta bude možné uložit unikátní identifikátor známky jeho zvířete, což Vám umožní odesílat např. pozvánky k přeočkování či jiná sdělení přímo do mobilu majitele. Postupně budeme pracovat i na automatické synchronizaci expirací jednotlivých vakcín tak, aby měl majitel vždy aktuální informace.

7. Poskytujete nějaké propagační materiály?

Periodicky tiskneme letáky do obchodů a zapojených veterinárních ordinací. S dotazem se prosím obraťte na distributora.

8. Mám konkrétnější dotazy k systému QR City

Detailnější informace a technické záležitosti jsou dostupné na www.qrcity.cz. S případnými dotazy se můžete obracet také na info@qrcity.cz.